Kliknij, aby pobrać aktualny wniosek ZFŚS (PDF).

bo edycja 4

piknikwsparcia1piknikwsparcia2piknikwsparcia3

Dyżury nauczycieli/wykładowców w sesji egzaminacyjnej 2021/2022. Kliknij, aby pobrać (PDF).

lider 11 2021

Szanowni Państwo,

zachęcamy do głosowania w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim! Wszystkie niezbędne informacje znajdują się tutaj. Zapraszamy również do zapoznania z filmem dot. BO. Kliknij tutaj, aby otworzyć.

podziekowania 28062021

Rusza III edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy województwa śląskiego, ponownie jak w poprzednich edycjach, będą mieli do dyspozycji 10 milionów złotych. Środki przeznaczone na realizację zadań w ramach MBO podzielone są na dwie pule: EKO (5 mln zł) oraz REGIO (5 mln zł).

Więcej informacji kliknij tutaj (PDF).

baner bo 2021

bo 2021

Serdeczne podziękowania dla Pani Danuty za gigantyczny sękacz. Jesteśmy zachwyceni i pełni podziwu. Dziękujemy!

sekacz kpsscz 05032021

Aplikacja STOP COVID ProteGO Safe, skutecznie pomaga w ograniczaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Aplikacja jest bezpieczna, bezpłatna i dobrowolna. Działa w oparciu o Bluetooth, jednak nie korzysta z żadnych danych użytkowników. Monitoruje otoczenie i "zapamiętuje" spotkania z innymi użytkownikami aplikacji. Dlatego też każdy posiadacz aplikacji, otrzymuje powiadomienie, jeśli miał kontakt w ciągu ostatnich 14 dni z innym użytkownikiem aplikacji, który zachorował.

LIDERZY DOBROCZYNNOŚCI 2020 odebrali nagrody.

WIELOBRANŻOWI to grupa młodzieży z Branżowej Szkoły I stopnia nr 4 im. Stanisława Staszica w Bielsku Białej.

Laureaci I-szego miejsca w konkursie organizowanym przez Kolegium Pracowników Służb Społecznych, LIDER DOBROCZYNNOŚCI EDYCJA VI. Od wielu lat działają na rzecz środowiska lokalnego, seniorów, osób niepełnosprawnych i dzieci. Organizują m. in. akcje społeczne dla osób słabo słyszących. W każdy czwartek odwiedzają dzieci w świetlicy szpitala pediatrycznego w Bielsku Białej oraz seniorów w Domu Pomocy Społecznej, biorą udział w akcjach krwiodawstwa i zbiórkach żywności. GRATULUJEMY!

liderzy 2020 03022021

korpus wsparcia seniorow 2020

Nasza szkoła dołączyła do KORPUSU WSPARCIA SENIORÓW #WspierajSenioraSolidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów. Chcesz pomóc seniorowi? Masz czas i możliwość zrobienia zakupów osobie potrzebującej czy wyprowadzić psa na spacer? Zarejestruj się jako wolontariusz: https://wspierajseniora.pl/.

21 listopada

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego życzę Państwu samych pomyślności,wiary w drugiego człowieka, poczucia spełnienia w życiu zawodowym i osobistym,a także składam wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu ważnej roli społecznej.

mgr Agata Micińska-Pałys

Dyrektor Kolegium Pracowników Służb Społecznych.

swieto niepodleglosci 11112020

Komisja Konkursu "Lider Dobroczynności" powołana w Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi, w składzie:

 • Przewodnicząca - mgr Agata Micińska-Pałys - p.o. Dyrektora Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi,
 • Członek - dr hab. Arkadiusz Wąsiński - nauczyciel KPSS,
 • Członek - mgr Monika Ostrowska-Cichy - nauczyciel KPSS,
 • Członek - dr Agnieszka Rychłowska-Niesporek - nauczyciel KPSS.

Dnia 26.10.2020 r. w siedzibie Kolegium Pracowników Służb Społecznych, kapituła konkursu "Lider Dobroczynności" zapoznała się z przesłanymi do konkursu zgłoszeniami.

Wyniki głosowania:

 • I miejsce w konkursie "Lider Dobroczynności" edycja VI, otrzymuje Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 im. S. Staszica w Bielsku Białej,
 • II miejsce w konkursie "Lider Dobroczynności" edycja VI, otrzymujeX LO im. I. J. Paderewskiego w Katowicach,
 • III miejsce w konkursie "Lider Dobroczynności" edycja VI, otrzymujeI LO im. T. Kościuszki w Jaworznie.

Wyróżnienia otrzymują:

 • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublińcu,
 • Zespół Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej,
 • Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych w Bielsku Białej,
 • Wieloprofilowy Zespół Szkół w Tarnowskich Górach,
 • Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie,
 • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu,
 • TEB Edukacja w Bielsku Białej.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

lider 26102020

Spotkanie z Panią Dyrektor mgr Agatą Micińską-Pałys odbędzie się dnia 01.10.2020 r. (dla wydziału dziennego) oraz 03.10.2020 r. (dla wydziału zaocznego) w godzinach:

 • I rok - 09:00,
 • II rok - 09:30,
 • III rok - 10:00.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu LIDER DOBROCZYNNOŚCI EDYCJA VI został wydłużony do 15go października 2020 roku. Przypominamy, że prace konkursowe należy przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30go października 2020 roku. O terminie wręczenia nagród zostaną państwo poinformowani na początku listopada br.

Dnia 20 czerwca 2020 roku Nasi Słuchacze przystąpili do egzaminu dyplomowego. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów zawodowych. Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzone 3 lata!

dyplomy 2020

 1. Zarządzenie Nr 05/2020 Dyrektora Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi z dnia 04.06.2020 r.
 2. Zadania, obostrzenia i zalecenia dot. przeprowadzania egzaminów w letniej sesji egzaminacyjnej i egzaminu dyplomowego w roku szkolnym 2019/2020 w KPSS w Czeladzi.
 3. Ankieta w związku z epidemią COVID-19.

Na podstawie § 12 ust. 3 Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń proszę o składanie wniosków o przyznanie świadczenia z ZFŚS tzw. "wczasów pod gruszą". Wnioski do pobrania są w sekretariacie Kolegium lub na stronie internetowej kolegium w zakładce aktualności.Termin złożenia wniosków (pocztą, skanem lub osobiście) upływa z dniem 08.06.2020 r. Kliknij, aby pobrać wniosek (PDF).

W związku z obecnie panującą epidemią COVID-19 dyrektor Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi informuje, że zajęcia dydaktyczne odbywają się nieprzerwanie w formie zdalnej (przez Skype/Zoom, kontakt telefoniczny i e-mailowy).  Dodatkowo, dzięki inicjatywie nauczycieli - Słuchaczom oferowana jest telefoniczna pomoc psychologiczna, metodyczna i prawna.

Szanowni Państwo, w związku z decyzją Premiera M. Morawieckiego w sprawie rosnącego zagrożenia epidemią koronawirusa COVID-19 - Dyrektor Kolegium zawiesza od dnia 12 marca 2020 roku do 25 marca 2020 roku zajęcia dydaktyczne w siedzibie Kolegium.

lider 2020

 1. Regulamin konkursu.
 2. Załącznik nr 1 Regulaminu Konkursu: FORMULARZ KONKURSU LIDER DOBROCZYNNOŚCI EDYCJA VI.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu LIDER DOBROCZYNNOŚCI EDYCJA VI został wydłużony do 15go października 2020 roku. Przypominamy, że prace konkursowe należy przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30go października 2020 roku. O terminie wręczenia nagród zostaną państwo poinformowani na początku listopada br.