Kliknij, aby otworzyć (PDF).

Kliknij, aby pobrać aktualny wniosek ZFŚS (PDF).

bo edycja 4

piknikwsparcia1piknikwsparcia2piknikwsparcia3

Dyżury nauczycieli/wykładowców w sesji egzaminacyjnej 2021/2022. Kliknij, aby pobrać (PDF).

lider 11 2021

Szanowni Państwo,

zachęcamy do głosowania w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim! Wszystkie niezbędne informacje znajdują się tutaj. Zapraszamy również do zapoznania z filmem dot. BO. Kliknij tutaj, aby otworzyć.

podziekowania 28062021

Rusza III edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy województwa śląskiego, ponownie jak w poprzednich edycjach, będą mieli do dyspozycji 10 milionów złotych. Środki przeznaczone na realizację zadań w ramach MBO podzielone są na dwie pule: EKO (5 mln zł) oraz REGIO (5 mln zł).

Więcej informacji kliknij tutaj (PDF).

baner bo 2021

bo 2021

Serdeczne podziękowania dla Pani Danuty za gigantyczny sękacz. Jesteśmy zachwyceni i pełni podziwu. Dziękujemy!

sekacz kpsscz 05032021

Aplikacja STOP COVID ProteGO Safe, skutecznie pomaga w ograniczaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Aplikacja jest bezpieczna, bezpłatna i dobrowolna. Działa w oparciu o Bluetooth, jednak nie korzysta z żadnych danych użytkowników. Monitoruje otoczenie i "zapamiętuje" spotkania z innymi użytkownikami aplikacji. Dlatego też każdy posiadacz aplikacji, otrzymuje powiadomienie, jeśli miał kontakt w ciągu ostatnich 14 dni z innym użytkownikiem aplikacji, który zachorował.

LIDERZY DOBROCZYNNOŚCI 2020 odebrali nagrody.

WIELOBRANŻOWI to grupa młodzieży z Branżowej Szkoły I stopnia nr 4 im. Stanisława Staszica w Bielsku Białej.

Laureaci I-szego miejsca w konkursie organizowanym przez Kolegium Pracowników Służb Społecznych, LIDER DOBROCZYNNOŚCI EDYCJA VI. Od wielu lat działają na rzecz środowiska lokalnego, seniorów, osób niepełnosprawnych i dzieci. Organizują m. in. akcje społeczne dla osób słabo słyszących. W każdy czwartek odwiedzają dzieci w świetlicy szpitala pediatrycznego w Bielsku Białej oraz seniorów w Domu Pomocy Społecznej, biorą udział w akcjach krwiodawstwa i zbiórkach żywności. GRATULUJEMY!

liderzy 2020 03022021

korpus wsparcia seniorow 2020

Nasza szkoła dołączyła do KORPUSU WSPARCIA SENIORÓW #WspierajSenioraSolidarnościowy Korpus Wsparcia Seniorów. Chcesz pomóc seniorowi? Masz czas i możliwość zrobienia zakupów osobie potrzebującej czy wyprowadzić psa na spacer? Zarejestruj się jako wolontariusz: https://wspierajseniora.pl/.

21 listopada

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego życzę Państwu samych pomyślności,wiary w drugiego człowieka, poczucia spełnienia w życiu zawodowym i osobistym,a także składam wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu ważnej roli społecznej.

mgr Agata Micińska-Pałys

Dyrektor Kolegium Pracowników Służb Społecznych.

swieto niepodleglosci 11112020

Komisja Konkursu "Lider Dobroczynności" powołana w Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi, w składzie:

 • Przewodnicząca - mgr Agata Micińska-Pałys - p.o. Dyrektora Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi,
 • Członek - dr hab. Arkadiusz Wąsiński - nauczyciel KPSS,
 • Członek - mgr Monika Ostrowska-Cichy - nauczyciel KPSS,
 • Członek - dr Agnieszka Rychłowska-Niesporek - nauczyciel KPSS.

Dnia 26.10.2020 r. w siedzibie Kolegium Pracowników Służb Społecznych, kapituła konkursu "Lider Dobroczynności" zapoznała się z przesłanymi do konkursu zgłoszeniami.

Wyniki głosowania:

 • I miejsce w konkursie "Lider Dobroczynności" edycja VI, otrzymuje Branżowa Szkoła I Stopnia nr 4 im. S. Staszica w Bielsku Białej,
 • II miejsce w konkursie "Lider Dobroczynności" edycja VI, otrzymujeX LO im. I. J. Paderewskiego w Katowicach,
 • III miejsce w konkursie "Lider Dobroczynności" edycja VI, otrzymujeI LO im. T. Kościuszki w Jaworznie.

Wyróżnienia otrzymują:

 • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublińcu,
 • Zespół Szkół Ekonomicznych w Dąbrowie Górniczej,
 • Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych w Bielsku Białej,
 • Wieloprofilowy Zespół Szkół w Tarnowskich Górach,
 • Powiatowy Zespół Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie,
 • Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu,
 • TEB Edukacja w Bielsku Białej.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

lider 26102020

Spotkanie z Panią Dyrektor mgr Agatą Micińską-Pałys odbędzie się dnia 01.10.2020 r. (dla wydziału dziennego) oraz 03.10.2020 r. (dla wydziału zaocznego) w godzinach:

 • I rok - 09:00,
 • II rok - 09:30,
 • III rok - 10:00.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu LIDER DOBROCZYNNOŚCI EDYCJA VI został wydłużony do 15go października 2020 roku. Przypominamy, że prace konkursowe należy przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30go października 2020 roku. O terminie wręczenia nagród zostaną państwo poinformowani na początku listopada br.

Dnia 20 czerwca 2020 roku Nasi Słuchacze przystąpili do egzaminu dyplomowego. Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów zawodowych. Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzone 3 lata!

dyplomy 2020

 1. Zarządzenie Nr 05/2020 Dyrektora Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi z dnia 04.06.2020 r.
 2. Zadania, obostrzenia i zalecenia dot. przeprowadzania egzaminów w letniej sesji egzaminacyjnej i egzaminu dyplomowego w roku szkolnym 2019/2020 w KPSS w Czeladzi.
 3. Ankieta w związku z epidemią COVID-19.

Na podstawie § 12 ust. 3 Regulaminu Zakładowego Funduszu Świadczeń proszę o składanie wniosków o przyznanie świadczenia z ZFŚS tzw. "wczasów pod gruszą". Wnioski do pobrania są w sekretariacie Kolegium lub na stronie internetowej kolegium w zakładce aktualności.Termin złożenia wniosków (pocztą, skanem lub osobiście) upływa z dniem 08.06.2020 r. Kliknij, aby pobrać wniosek (PDF).

W związku z obecnie panującą epidemią COVID-19 dyrektor Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi informuje, że zajęcia dydaktyczne odbywają się nieprzerwanie w formie zdalnej (przez Skype/Zoom, kontakt telefoniczny i e-mailowy).  Dodatkowo, dzięki inicjatywie nauczycieli - Słuchaczom oferowana jest telefoniczna pomoc psychologiczna, metodyczna i prawna.

Szanowni Państwo, w związku z decyzją Premiera M. Morawieckiego w sprawie rosnącego zagrożenia epidemią koronawirusa COVID-19 - Dyrektor Kolegium zawiesza od dnia 12 marca 2020 roku do 25 marca 2020 roku zajęcia dydaktyczne w siedzibie Kolegium.